سایر اخبار

بیانات حجت‌الاسلام والمسلمین در همایش تبلیغ نو

همایش تبلیغ نو به مناسبت هفته تبلیغ با محوریت هم‌گرایی مبلغان دغدغه‌منددر سالن بیداری اسلامی جامعة‌الزهرای قم برگزار شد. در این همایش آیت الله میرباقری و حجت الاسلام والمسلمین پناهیان و مدیر اداره امور مبلغین حضور داشتند.

رویداد «هم‌آهنگ» با هدف ترویج ازدواج آسان

رویداد ایده‌پردازی گروه‌های تبلیغی در ترویج و تسهیل ازدواج باعنوان «هم‌آهنگ» با برگزاری کارگاه آموزشی و ارائه ایده‌ها برگزار شد.این رویداد با حضور رییس وزارت ورزش و جوانان و سرپرست دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان و با مشارکت امور مبلغین سازمان تبلیغات اسلامی در مشهد برگزار شد. + گزارش تصویری

گزارش نشست هم‌اندیشی گفتمان انقلاب در مسجد مقدس جمکران

هم‌اندیشی گفتمان انقلاب با حضور جمعی از سخنرانان مطرح کشور و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در آستانه ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

گزارش هم‌اندیشی نشست گفتمان انقلاب مشهد مقدس

یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، تبیین و ترویج گفتمان اسلام ناب و انقلاب است. گفتمانی که امامین انقلاب مطرح کرده‌اند و در سخنرانی‌ها و کتاب‌هایشان به تبیین آن پرداخته‌اند. در بین تمام اقشار و بسترهای فرهنگی اثرگذار در جامعه، ظرفیت تبلیغی طلاب اصیل ترین و غنی ترین نقش گفتمان سازی را در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی ایفا می کند.

گزارش نشست هم‌اندیشی سرگروه‌های تبلیغی «مرد میدان»

اداره کل امور مبلغین در نخستین گام خود با همکاری نهادهای همسو، تلاش کرد تا مبلغین فعال در عرصۀ تبلیغ گروهی را رصد و شناسایی کند. برای این امر از ظرفیت تمام استان‌ها استفاده شد و کارشناسان استانی سازمان تبلیغات لیستی از گروه‌های تبلیغی در مناطق محروم جمع‌آوری کردند.

نشست هم‌اندیشی مبلغان برتر کشوری

نشست هم اندیشی مبلّغان برتر کشوری با موضوع روایت مکتب حاج قاسم سلیمانی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سالن جلسات مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر برگزار شد.

12