نشست تولیدکنندگان محتوای تبلیغی با معاونت محترم فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی

حجت‌الاسلام والمسلمین عزت‌زمانی: باید محتواهای لازم برای اینکه هیئات چگونه می توانند کانون جهاد تبیین باشند تهیه و به آنها ارائه شود.

شرح خبر

 

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی:

باید محتواهای لازم برای اینکه هیئات چگونه می توانند کانون جهاد تبیین باشند تهیه و به آنها ارائه شود.


به گزارش روابط عمومی اداره امور مبلغین، حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در نشست تولید کنندگان محتوای تبلیغی که در سالن شهید زین الدین سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد با اشاره به تولیدات مختلف محتوایی در سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: تولیدات محتوایی به همت تولیدکنندگان محتوای تبلیغی، موجب تحیّر عناصر مختلف در حوزه های مدیریتی و سیاستگذاری تبلیغ است. 


وی در ادامه گفت: امروزه فعالان تهیه محتوا تبلیغی موفق شده اند در وسط میدان تبلیغ بایستند.حرف را بفهمند و با کارشناسان مرتبط نشست و برخواست داشته باشند. آنها با تولید نظامات اندیشه ای نسبت به تولید محتوا و قراردهی آنها در دست مبلغین گام های روبه جلویی را برداشته اند.


حجت الاسلام عزت زمانی گفت: باید ملزومات تبلیغ اعم از سیاست‌گذاری‌ها، محتواهای تبلیغی و حتی طراحی های آن از درون هویت های تبلیغی شکل بگیرد و در میدان عمل به منصه ظهور درآید.


معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ابراز کرد: عرصه های مورد نیاز محتوای تبلیغی آنقدر متعدد و متکثر هستند که اساساً به آنها فکر نشده و فرصتی برای گفت وگو در پیرامون مسائل مربوط به تبلیغ و یا هیئات مذهبی پیدا نشده است. 


وی با بیان اینکه طرح بحث های مناسبی با مخاطبان تا به امروز ارائه نشده است و این امر ضروری است که باعث می شود کمبودها و کاستی ها را جبران کند افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرماید «هیئت کانون جهاد تبیین است...» باید محتواهای لازم برای اینکه هیئات چگونه می توانند کانون جهاد تبیین باشند تهیه و به آنها ارائه شود و یا نظامات محتوایی هیئت ها تولید شده و طرح های لازم برای رسیدن به مقاصد مطلوب آماده و مهیا شود.


معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در پایان افزود: باید در تولیدات محتوایی حقیقت انقلاب اسلامی را به جوانان معرفی کرده و انتقال دهیم. به این صورت است که جوانان موفق می شوند هویت خود را شناخته، تقویت کرده و جلوه های ظهور و بروز انقلاب اسلامی را مشاهده کنند. برای رسیدن به این هدف باید این جنس از تولیدات محتوایی افزون تر و بیشتر شود.